Национална лига футзал: Левски - Черно море

Фратрия удари дубъла на Спартак (Варна)

Фратрия победи Спартак II в поредно дерби на Варна. Срещата е от десетия кръг на Североизточната Трета лига. За „соколите“ играха няколко футболисти от първия отбор. Фратрия пък излезе без титулярната си атака – Васил Андони и капитана Денис Васин, които са контузени. През първото полувреме нямаше много интересни моменти.

След почивката Фратрия вдигна темпото и взе инициативата. Направи впечатление, че Виктор Върбанов заигра като нападател и изостави функциите на централен защитник, какъвто беше през първата част. Именно той откри резултата в 61-ата минута.

В 73-ата Данило Полонский фиксира окончателното 2:0. Още ситуации през отсрещната врата създадоха футболистите на Фратрия. Спартаковци също имаха шансове, но по-малко от противника.