БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Мартин Петков остана на пейката при загуба на Туран

Туран (Товуз) пропусна да се доближи до лидерите в първенството на Азербайджан, след като допусна загуба 1:2 при гостуването си на Сабаил. Българският нападател на Туран Мартин Петков беше в групата за мача, но не се появи в игра. От началото на сезона той има 11 мача и 3 попадения.

Гостите излязоха напред с гол на Ото Джон в 26-ата минута, но в началото на второто полувреме Руфат Абдулазада изравни, а в в 78-ата Александър Рамалингом се разписа от дузпа и донесе победата на Сабаил.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!

В класирането отборът от Баку дели първото място със Зира, но има и мач повече. Туран се намира на шестата позиция с 15 точки.

В следващия кръг отборът на Мартин Петков ще посрещне Сабах.