Дуа: Имахме проблем, но през второто полувреме показахме нашата сила

Нападателят на Лудогорец Квадво Дуа, който се появи след почивката и вкара два гола на Славия за победата на “орлите” с 2:0, обяви, че двубоят на стадион “Александър Шаламанов” не е бил никак лесен.

Най-скъпото попълнение на Лудогорец разсипа Славия, разградчани се катерят към върха

“Беше труден мач. Не бе никак лесно, особено през първото полувреме, когато имахме проблем. През второто показахме нашата сила и спечелихме.

Не знам дали спечелихме благодарение на мен. Получих добри подавания. Първо получих добър пас от Клод, а при втория гол Кайо направи страхотно центриране.

Успявам да се адаптирам доста добре. Бях контузен, но сега се чувствам добре. Готови сме за Фенербахче. Не искам да казвам реванш, отмъщение. Ще дадем най-доброто, на което сме способни”, заяви швейцарският нападател.

Снимки: Владимир Иванов