Ботев (Пд) отново вдигна Купата 7 години по-късно! "Канарчетата" триумфираха в атрактивен сблъсък с Лудогорец с 3:2

Нестор Ел Маестро: Не се намираме в най-добрата си форма

Старши треньорът на ЦСКА - София Нестор Ел Маестро говори след трудния успех с 1:0 над Етър във Велико Търново. Наставникът на "червените" коментира слабото представяне на своя отбор, най-вече през първото полувреме. Ел Маестро призна, че тимът не се намира в най-добрата си форма.

"Играхме много лошо през първото полувреме. Липсваха основни неща във футбола като директни единоборства, спечелени втори топки. През втората част подобрихме някои неща и това помогна да се поздравим с победата.

ЦСКА - София би с луд късмет последния, отмениха гол на Етър в 91-ата минута със спорна засада

В момента не се намираме в най-добрата си форма. Имаме много неща да анализираме и да работим. Надявам се в следващите мачове да покажем по-добро лице.

31 Етър 0:1 ЦСКА - София

Нашият отборен дух и характер никога не са били под въпрос. Това са неща, които ни отличават. Днес те бяха в основата на крайния успех", сподели Ел Маестро.

Снимки: Борислав Цветанов