Вход / Регистрирай се

Футболистите на Лудогорец се прибраха от Истанбул

Отборът на Лудогорец вече е на българска земя, след като снощи загуби с 1:3 гостуването си на Фенербахче от третия кръг в груповата фаза на Лигата на конференциите. Разградчани кацнаха на летището във Варна малко след 02:00 часа. 

Полетът от Истанбул закъсня заради натоварения трафик, но не обърка плановете на Лудогорец. "Орлите" ще трябва бързо да се пренастроят към първенството, където им предстои домакинство на Хебър на 29 октомври. 

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от БГ Футбол

Виж всички