Национална Лига Футзал: ЦСКА - Черно море

Кюстендил срази дубъла на Славия

Едноименният тим на Кюстендил надигра втория отбор на Славия с 4:1 в София. Срещата е от 15-ия кръг на Югозападната Трета лига. Селекцията на Мартин Йорданов взе минимален аванс през първото полувреме.

Димитър Терзийски реализира с глава след центриране на съотборник в 25-ата минута. Марио Евтимов завърши самостоятелен пробив с красиво попадение в 54-ата минута – 0:2. Малко след това, Терзийски се разписа за втори път с воле от границата на наказателното поле. Домакините достигнаха до почитен гол в 70-ата минута. Накрая Майк Георгиев беше точен с глава след центриране от фаул за окончателното 1:4.