Септември пречупи дубъла на Славия в Симитли

Септември (Симитли) стигна до победа с 2:0 при домакинството си на Славия II в среща от 14-ия кръг на Югозападната Трета лига. Това бе пета победа от началото на първенството за възпитаниците на Стефан Гошев и те се стабилизираха в таблицата за временно класиране.

След успеха си домакините са 12-и с актив от 18 точки, докато “белите” таланти са 15-и с 14 пункта.Петър Дънгов откри за домакините в 44-ата минута, а Симеон Димитров – Симба оформи крайния резултат в 90-ата минута. Половин час преди края на мача гостите останаха с човек по-малко, след като техен състезател получи червен картон.

В следващия кръг Септември гостува на дубъла на ЦСКА-София, а Славия-2 ще бъде домакин на ФК Кюстендил.