Очаквайте от 10:00 часа: Турнир на талантите U14 : Зона Велико Търново - Зона Благоевград

Даниел Димов: Знаехме, че няма да бъде лесно, но показахме характер

Капитанът на Черно море - Даниел Димов, сподели мнението си след успеха над Пирин (2:1) на "Тича". Опитният футболист на "моряците" реализира победния гол, с който неговият отбор стигна до обрата.

Черно море матира Пирин в края и отново се върна на победния път

"Никак нелесен мач изпълнен с доста единоборства и контраатаки. Пирин значително се подобри спрямо първите си мачове. Знаехме, че няма да бъде лесно. Имахме план да пресираме дълбоко, но не успяхме на 100% да се справим с това. Така се получиха дългите топки, с които имахме проблем. Хубавото е, че показахме характер и обърнахме. С общи усилия и добра игра през второто полувреме стигнахме до победата.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!

Голът е част от играта, никой не е застрахован. Най-важното е реакцията след допуснатия гол. Изравнихме бързо. Искахме и по-бързо да се случат нещата с второто попадение.

Целите, които сме си поставили, налага по-опитните хора да повеждаме отбора. Днес съм аз, утре ще бъде някой друг. Надяваме се в края на сезона да завършим там, където са ни целите. В предните сезони допуснахме доста равенства вкъщи. Тази година нещата са по-добре от тази гледна точка. Точно тези мачове са нужното, за да постигнеш целите си.

Не ми е работата да вкарвам голове, но с голямо удоволствие приемам, когато се случи", сподели Димов.

Снимки: Startphoto