Петев: Не мога да бъда недоволен от играта, жалко просто, че не вкарахме

Старши треньорът на Лудогорец Ивайло Петев говори след равенството на своя тим с Арда. Двата тима не се победиха и направиха 0:0 в Кърджали.

Беззъб Лудогорец не намери начин да победи Арда

"Не мисля, че е справедлив резултатът. Не мога да бъда недоволен от играта. Можехме спокойно да водим 2:0. Отборът игра добре, имаше ситуации. Разликата е, че не успяхме да я ритнем във вратата. Всичките 90 минути стояхме стабилно, сбъркахме в 2-3 ситуации и позволихме на противникът да създаде няколко положения. Когато търсиш победата на всяка цена, е логично това да се случи. Жалко, че не вкарахме.

Има още какво да се желае, но до голяма степен хората, които започнаха, играха на ниво. Естесатвено, че щом сме завършили 0:0, значи нещо не ни стига. Един мач го разделят головете.

Не мога да бъда недоволен, жалко, че не вкарахме. Имахме много чисти ситуации, особено през първото полувреме. Не мисля, че футболистите са мислили за следващия мач в Европа", заяви Петев.

Снимки: Startphoto