Хебър и Лудогорец излизат в протоколен реванш от полуфиналите за Купата в Пазарджик - на живо със съставите

Локомотив (Горна Оряховица) с десет от десет

Локомотив (Горна Оряховица) надигра у дома Ботев II (Враца) с 2:0 за десета поредна победа и се утвърди на върха с пълен точков актив. Срещата е от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен успех за селекцията на Лъчезар Русев. Георги Колев откри резултата в 12-ата минута, отклонявайки топката след центриране от корнер.

Още голови възможности имаха „железничарите“ през първото полувреме, но не се възползваха. 120 секунди след почивката Димитър Байдаков удвои пак след корнер. Последваха нови положения пред врачанската врата, но до трето попадение не се стигна.