Турнир на талантите U14: Зона Пловдив - Зона Благоевград 2:2

Устрем обърна Локо (Русе) за няколко минути

Устрем (Дончево) победи гостуващия му Локомотив (Русе) с 2:1. Срещата е от десетия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините можеха да вкарат още. Съперникът им пък завърши срещата с намален състав. „Железничарите“ поведоха с гол от дузпа на Дани Братоев в 33-ата минута. След почивката Николай Илиев направи обрата факт само за няколко минути. Първо в 52-ата изравни с глава след центриране на съотборник.

В 58-ата минута пък реализира от фаул за окончателното 2:1. Той, Георги Георгиев и Дони Дончев пропиляха още голови възможности. В 78-ата минута футболист на гостите удари съперник и беше отстранен с червен картон.