Меси коментира представянето си срещу Парагвай и сподели в какво здравословно състояние се намира

Нападателят на Аржентина - Лионел Меси, говори за представянето си в мача от 3-ия кръг на квалификациите за Мондиал 2026 срещу Парагвай, спечелен от актуалните световни шампиони с 1:0. Меси се включи в игра в 53-ата минути, като сподели радостта от факта, че отново е на терена, след като прекара известно време бе извън терените заради здравословни проблеми.

Аржентина напредва към Световното първенство без загубена точка и без допуснат гол

„Радвам се да играя отново. Винаги е трудно да влезеш от пейката, особено в толкова напрегнат мач. Важното е, че спечелихме и играхме добре, особено през първото полувреме. Дойдох в националния отбор, след като имах малко минути за моя клуб. Говорихме с треньорите и решихме да видим как се чувствам през седмицата. Идеята е да направим повече тренировки през следващите дни преди следващия ни мач“, каза Меси, цитиран от ESPN.

В следващия мач от квалификациите Аржентина гостува на Перу, като срещата ще бъде на 18-и октомври (сряда) от 5:00 българско време.