Филип Кръстев игра четвърт час при победа на ФК Лос Анджелис

Отборът на ФК Лос Анджелис записа победа с 4:2 срещу тима на Остин ФК в среща от Западната конференция на американската Мейджър Лийг Сокър. Към момента ЛА е на второ място и е сигурен участник в 1/8-финалната фаза на плейофите.

Играчите на Лос Анджелис на практика приключиха мача до 68-ата минута, когато вече бяха вкарали всичките си голове и нямаха нито един в своята мрежа. През първата част Тимъти Тилман (13') откри резултата, а в продължението Денис Буанга (45'+1') покачи. Съвсем скоро след подновяването на играта отново Денис Буанга (54') се разписа, а четвърт час след него Кристиан Оливера (68') направи преднината на своите внушителна.

В 75-ата минута влезе в игра и българинът Филип Кръстев, който замени поляка Матеуш Богуш.

Веднага след това Лео Вайсанен (75') намали преднината на гостите, а дълбоко в добавеното време Джорджо Киелини (90'+4') си вкара автогол, за да оформи крайния резултат.

Снимки: Imago