БФ Волейбол официално представя Джанлоренцо Бленджини като национален селекционер

Рилци отстрани Септември (Тервел) за купата на АФЛ

Рилци (Добрич) елиминира Септември (Тервел) с 2:1 във финала на Област Добрич от турнира за купата на Аматьорската футболна лига. Стана интересен двубой. Гостите откриха резултата малко преди почивката, когато Димитър Игнатовски излезе очи в очи с вратаря и реализира. 120 секунди след почивката Дейвид Венциславов проби по фланга и подаде, а Гюрсел Осман стреля точно за 1:1. Венциславов вкара победния гол в средата на втората част. Владислав Мирчев можеше да изравни в 83-ата минута, но пропусна от дузпа.