Минчев влезе от пейката при домакинско равенство на Чайкур Ризеспор

Чайкур Ризеспор стигна само до равенство 1:1 в домакинството си на Сиваспор. Българският национал Мартин Минчев се появи на терена като смяна в 63-тата минута на мястото на Адолфо Гаич, но не успя да помогне на тима си да стигне до трите точки.

Гостите първи откриха резултата в мача още в 7-ата минута, благодарение на Самуел Саис.

Домакините пък успяха да се върнат в мача в 35-ата минута с попадение на Дал Варешанович.

След това реми Чайкур Ризеспор остава на 3-тото място във временното класиране с актив от 11 точки. Водач е Галатасарай с 13, а втори е Фенербахче с 12 точки.