Национална Лига Футзал: Амиго Северозапад - ССК "ИУ" ВАРНА

Неймар и компания се спасиха от загубата дълбоко в добавеното време

Отборът на Ал-Хилал се спаси от изненадваща домакинска загуба в първия си мач от Шампионската лига на Азия срещу състава на Навбахор Наманган от Узбекистан. Срещата завърши при резултат 1:1, като домакините стигнаха до точката дълбоко в добавеното време, въпреки че на терена бяха мегазвездите Неймар, Малком, Александър Митрович и Рубен Невеш.

Гостите първи откриха резултата в мача в 52-рата минута. Тогава те организираха контраатака, Тома Табатадзе бе изведен зад защитата и хладнокръвно реализира за 0:1.

Ал-Хилал стигна до изравняването в 100-ата минута. Тогава Майкъл напредна отдясно и центрира към Али Ал Болеахи, който с глава бе точен за 1:1.

По-рано през деня пък Ал-Итихад бе доста по-убедителен в своя мач с друг узбекистански тим ОКМК. Саудитите се наложиха с 3:0, въпреки отсъствието на звездата си Карим Бензема. В негово отсъствие се развихри Ромариньо, който отбеляза два от головете в 15-ата и в 42-рата минута от дузпа. Преди това се разписа и Аруне Камара в 11-тата минута.