Бакеро отказа да подаде оставка

Наставникът на Славия Хосе Мария Бакеро отказа да подаде оставка след поредното поражение на тима му в първенството. Този път “белите” загубиха с 1:2 от Локомотив (София) и инкасираха шеста загуба в осмия си двубой от началото на сезона.

“Нормално е феновете да са недоволни, бесни, защото имаме лоши резултати. Но ако говорим за днешния мач, до контузията на Виктор Генев играхме много добре. След тази смяна имахме 10 минути, в които Локомотив отбеляза попадение. През второто полувреме отборът опита по всякакъв начин и във всяка ситуация, рискувахме да ни вкарат гол. Ако говорим за отношението на играчите и отбора, съм доволен. Опитахме до самия край, вкарахме гол, имахме възможности и желание да изравним.

Има неща, които трябва да се променят. Днес играхме с различна система. Когато има загуба, трябва да анализираме. Коментарите са негативни. Не съм доволен от този резултат. Разбирам, че сме в процес на преход, имаме млади играчи, които трябва да се подобрят. Сега съм по-убеден, че ще стигнем до успехите. В живота колкото повече трудности има, толкова по-силен ставаш”, каза Бакеро, който заяви, че няма желание да подава оставка.

“В моето съзнание съм фокусиран само върху работата. Ще се опитаме да спечелим следващия мач. Трябва да работим, работим, работим”, допълни легендата на Барселона.