Северна Македония се изравни с Италия и Украйна след победа над Малта

Националният отбор на Северна Македония не допусна изненада срещу аутсайдера в група С от евроквалификациите Малта и спечели с 2:0 гостуването си на представителите на островната държава.

С две асистенции се отчете Енис Барди, който отбеляза попадението на своя тим при равенството 1:1 с Италия отпреди няколко дни. Той първо подаде за гола на Елиф Елмас в петата минута, а в 41-вата негово центриране от корнер спомогна за попадението с глава на Йован Манев, с което беше оформен крайният резултат.

Така Северна Македония остана на четвъртата позиция в групата, но вече има 7 точки, с колкото са също така вторият Италия (с мач по-малко) и третият Украйна. Малта продължава да бъде на дъното в класирането без актив след пет изиграни срещи.

Снимки: Imago