Очаквайте от 14:00 часа: Турнир на талантите U14 : Зона Бургас - Зона Благоевград

Устрем срази Кубрат

Устрем (Дончево) победи у дома едноименния тим на Кубрат с 5:2. Срещата е от четвъртия кръг на Североизточната Трета лига. Селекцията на Димитър Димитров доминираше през целия мач, можеше да вкарва още толкова. Георги Георгиев откри за домакините в 17-ата минута. Дони Дончев удвои, секунди преди почивката. Двамата се разписаха в същия ред по веднъж и през второто полувреме, съответно в 53-а и 60-ата минута. Боян Вълчев направи 5:0 в 71-ата минута. Десетина по-късно Радослав Матев реализира за гостите. Емрал Танер фиксира окончателното 5:2, секунди преди края.