Пирин се чуди защо Кабаков отмени техен гол в 90-ата минута

Пирин (Благоевград) изрази учудване от решението на Георги Кабаков да отмени гола на Любомир Тодоров в двубоя срещу Арда. "Орлетата" загубиха с 0:2, а попадението на офанзивния футболист в 90-ата минута не беше признато.

Арда мина леко през Пирин в Благоевград

Ето какво написаха от клуба:

"Въпреки негативния резултат за нашия отбор в мача срещу Арда, имаше и положителни неща, които не трябва да подминаваме.

Представяме ви уникалното попадение на Любомир Тодоров, което по незнайни за нас причини, не бе зачетено. Поздравяваме нашия юноша за изпълнението и му пожелаваме още много такива.

В същото време, футболистите на Пирин излязоха със специални ретро екипи, които върнаха спомена за “Малкия Аякс”, част от най-великите моменти в историята на клуба – след влизането в елита през 1973 година. Нашият отбор чества подобаващо 50-годишнината от този повод и отдава заслуженото на славните ни ветерани".

Снимки: Startphoto