Йонас Винд отново се превърна в герой за Волфсбург

Волфсбург записа втора поредна шампионатна победа от началото на сезона, след като осъществи обрат и спечели гостуването си на Кьолн с 2:1 в двубой от втория кръг на Бундеслигата.

Винд даде успешен старт за Волфсбург срещу новак

Както беше преди седмица, така и днес Йонас Винд беше големият герой за “вълците”, като отново отбеляза и двете попадения за тима. Джан-Лука Валдшмит откри резултата в полза на “козлите” с далечен шут в 55-ата минута. Само седем по-късно Винд възстанови равенството с удар по земя. След още десет минути датският национал отбеляза и победното попадение. Тогава Марвин Швeбе спаси първия му удар, но нападателят беше безгрешен при добавката си.