Турнир на талантите U14: Зона Пловдив - Зона Благоевград 2:2

Илиан Илиев: Никой не мисли за първото място

Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев остана доволен след победата на своя тим над Славия като гост. "Моряците" се наложиха с 5:1 и продължават да бъдат без загуба от началото на сезона.

Черно море прегази Славия и продължи с безгрешния си поход в елита

"Мисля, че ние започнахме добре, вкарахме 2 гола, после се усети отпускане или просто Славия заигра така, както трябваше. Добре, че свърши полувремето, за да си кажем неща и да коригираме други. Поздравявам футболистите, успяхме да вкараме гол. Малко тежко за Славия предвид това, което те показаха. Футболистите ни не се задоволяват с равен, а продължаваме да търсим голове. Ние винаги искаме да е по-добре, но като усилие мога да поздравя футболистите.

Ние избираме футболистите според мачовете. Днес беше важно да имаме бързи хора. Футболистите се опитаха да го направят и това е похвално.

По-обигране сме и е по-добре това, но кратката почивка се отразява на отборите, тежко вървят мачовете. Надявам се с времето тази умора от кратката почивка и подготовката да отмине и да изглеждат по-добре футболистите. Отразява се в дефанзивен план.

Ние не мислим за първите места, още сме пети кръг. До 7-8 кръг трудно може да гледаш класирането. Никой не мисли за първото място. Мислехме само как да се противопоставим на Славия.

Лудогорец имат добри футболисти и отбор. Трябва да сме още по-агресивни в дефанзивен план", заяви Илиев.