Наполи победи Аполон (Лимасол), Илиан Илиев игра след почивката

Отборът на Наполи победи с 2:0 тима на Аполон (Лимасол) в последната си контрола преди началото на новия сезон. И двете попадения паднаха през второто полувреме, като ги отбелязаха Виктор Осимен (61') и Джовани Симеоне (71').

Българският национал Илиан Илиев влезе в игра за тима от Кипър след почивката, появявайки се на игрището в 60-ата минута.

Италианските шампиони започват официално новия сезон точно след седмица на 19-и август (събота) срещу новака в Серия “А” - Фрозиноне. В същия ден Аполон (Лимасол) също започва кампанията в кипърската Първа дивизия, като отборът на Илиан Илиев ще се изправи срещу тима на Отелос (Атиену).

Снимки: Imago