Панатинайкос, Макаби (Хайфа) и Рейнджърс взеха аванс преди ответните двубои от третия кръг на квалификациите в ШЛ

Тази вечер се изиграха втората порция мачове от третия предварителен кръг на Шампионската лига. Този път станахме свидетели на доста оспорвани двубои, като никой от тях не може да се каже, че е решен след първия сблъсък.

В първия двубой за вечерта Панатинайкос нанесе сериозен удар върху френския бронзов медалист Марсилия и победи с минималното 1:0. Този резултат все пак оставя интригата за реванша отворена.

Червен картон даде тласък на Панатинайкос да сломи Марсилия

Във втората среща за деня Слован (Братислава) се провали у дома и падна с 1:2 от Макаби (Хайфа). Така на реванша в Израел отборът от Словакия ще има твърде сложна задача тепърва да обръща общия резултат.

Слован и Макаби (Х) размениха три гола за четвърт час, но гостите си тръгнаха доволни от Братислава

В третия мач между Рейнджърс и Сервет се получи същият резултат - 2:1, но този път в полза на домакините. И тук обаче нищо не е решено и предстои интригуващ реванш.