Чавдар (Етрополе) разби дубъла на ЦСКА - София

Отборът на Чавдар (Етрополе) се наложи с 4:1 като домакин на ЦСКА - София II в двубой от първия кръг на Югозападната Трета лига. Още в 5-ата минута домакините откриха резултата, а автор на гола стана Николай Ботев.

Резултати от първия кръг на Югозападната Трета лига

Точно след половин час игра, Чавдар вече водеше с 2:0, след като Борис Димитров изпълни прекрасно пряк свободен удар. В 47-ата минута Ивайло Марков вкара третото попадение за Чавдар, а в 75-ата минута гостите от София върнаха едно попадение в мача.

В 89-та минута след бърза контраатака Кирил Янакиев отбеляза за етрополци и оформи крайното 4:1.