Чавдар с класика срещу дубъла на Левски

Чавдар (Етрополе) победи дубъла на Левски с 3:0 в последната си предсезонна контрола. Преди началото на срещата бе представен официално тима на Етрополе. Представянето на отбора и мачът бе изгледан от кмета на Община Етрополе Димитър Димитров и футболната легенда Христо Стоичков.

Минути след началото на срещата Николай Ботев излезе сам срещу вратаря на Левски, който го фаулира и главният съдия отсъди дузпа. Тя бе изпълнена от Ивайло Марков, но стражът на "сините" я спаси. Николай Ботев все пак откри резултата в 15-ата минута. В 33-ата минута вратата на етрополци бе сериозно застрашена, но Слави Петров спаси.

В 84-ата минута Георги Иванов вкара второто попадение за домакините, а след още две минути Калоян Радков вкара третия гол след изпълнение на пряк свободен удар.