Лудогорец пречупи ЦСКА - София в сблъсък с много нерви, юмруци и два червени картона и отново е шампион на България - отзивите от Разград след 3:1

Дреновец разгроми Монтана U19, германеца Франц с гол и асистенция

В Дреновец, едноименния тим срази Монтана U19 с 6:0 в приятелска среща. Тотално надмощие за селекцията на Мартин Методиев. Пристигналият днес в отбора германски централен защитник Денис Франц дебютира с гол и асистенция. Александър Веселинов откри резултата в 9-ата минута. В 28-ата Франц удвои.

Дреновец привлече германец

29-годишния немец отне топката от противник и даде ход на головата атака за третото попадение, чийто автор е Александър Кирилов в началото на втората част. Велислав Петров реализира четвъртия гол в 61-ата минута. Деян Захариев пък се разписа, десетина минути преди края. В последните секунди, Петров разтресе мрежата на монтанци за втори път.

Десет гола в Дреновец, победител няма

Това беше втората контрола между двата отбора в последните няколко дни. Първата приключи зрелищно – 5:5.