Десет гола в Дреновец, победител няма

5:5 приключи приятелската среща в Дреновец между едноименния тим и Монтана U19. Стана интригуващ спаринг, в който домакините бяха догонващи в резултата до края. Те получиха гол само 120 секунди след началото. Александър Веселинов изравни в средата на първата част. В 30-ата минута монтанци отново поведоха, този път с попадение от дузпа. Александър Тодоров изравни в 47-ата минута. Последваха три гола за юношите – 2:5. 6 минути бяха достатъчни в края на двубоя за заличаване на пасива. Милчо Милчев и два пъти Ангел Каишев реализира трите попадения. Въобще не съм доволен от физическата и игрова подготовка на моите футболисти, заяви след контролата Мартин Методиев, треньор на Дреновец.