Валентин Илиев: Още от първата минута контролирахме двубоя

Старши треньорът на Спартак (Варна) Валентин Илиев не скри радостта си след успеха с 1:0 над Янтра (Габрово). "Соколите" стигнаха до трите точки, въпреки че близо половин час играха с човек по-малко.

"Поздравявам отбора. Още от първата минута контролирахме двубоя. През първото полувреме създадохме достатъчно положения, които не успяхме да завършим с гол. Това е нещото, което не ни достигаше преди почивката. Знаехме как Янтра ще подходи към срещата, бяхме подготвени. Владеехме инициативата.

Десетима от Спартак (Варна) нанесоха първа загуба на Янтра

Страхотното начало на второто полувреме веднага ни доведе до гол. За жалост получихме червен картон, но мисля, че отборът показа доста солидна игра в защита. Имахме много добри пространства за контраатака, които не успяхме да ги доразвием докрай. Като цяло няма как да не съм доволен от момчетата. Играха добре, контролираха събитията на терена дори с човек по-малко.