Югозападна Трета лига: Костинброд - Миньор (Перник) 0:1

Дубълът на ЦСКА 1948 обърна Марица у дома

Шампионът на Втора лига от миналата година ЦСКА 1948 II записа първа победа през този сезон. “Червените” се наложиха с 3:1 у дома над Марица (Пловдив) в двубой от втория кръг на шампионата. Домакините показаха характер и успяха да обърнат двубоя, след като първи допуснаха попадение в своята врата.

Всички резултати от кръга във Втора лига

Първо Валери Домовчийски откри за пловдивчани в 17-ата минута, но само 4 по-късно Веселин Марчев си вкара автогол и изравни резултата. Нападателят Преслав Антонов направи обрата пълен с попадение в 75-ата минута, а няколко секунди преди края на двубоя Цветомир Цанев сложи точка на спора с трето попадение.

Така след загубата във Варна през миналия кръг дубълът на ЦСКА 1948 стига до първа победа през новия шампионат. Марица от своя страна победи миналата седмица Спартак (Плевен), но днес стъпи накриво.