Тунчев: Харесах характера, който показахме след почивката

Старши треньорът на Арда (Кърджали) Александър Тунчев даде мнението си след зрелищното 3:3 с Черно море на старта на efbet Лига.

"Надявам се, че е станал интересен мач, особено през второто полувреме. Може би наистина е справедлив този резултат. Сякаш имахме малко повече положения, наша стара слабост е, че допуснахме елементарни голове. Наивни грешки - ситуации, при които можем да изчистим топката.

Истинско шоу! Арда и Черно море не се победиха в мач с шест гола и три дузпи

Работим, работим и се надявам да се представим по-добре. През второто полувреме ми хареса харектeрът, който проявихме - не успяхме да картотекираме новите футболисти, момчетата се постараха. Надявам се да картотекираме скоро новите", каза бившият централен защитник на Хебър (Пазарджик), Локомотив (Пловдив), ЦСКА и Лестър

Снимки: Startphoto