Бдин с минимална загуба от Бейтар Йерусалим

Бдин (Видин) отстъпи с 0:1 на Бейтар Йерусалим в приятелска среща, играна на национална футболна база „Бояна“ в София. Гостите наказаха грешка на видинската отбрана в 47-ата минута за единственото попадение в мача. Израелците, които са участник в европейския турнир Лига на конференциите доминираха през цялото време. Пропиляха пет, шест възможности за гол. Бдинци действаха по-дефанзивно. Мариян Бисеров имаше шанс през първото полувреме, но стреля в аут.

„Полезна контрола за нашия отбор, която дава реална представа за възможностите ни срещу силен противник“, заяви пред Sportal.bg Венцеслав Иванов, старши треньор на Бдин.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!