Черноморец (Бургас) победи адаша си от Балчик

Черноморец (Бургас) се наложи с 3:1 над гостуващия му Черноморец (Балчик) в приятелска среща на новаците във Втора лига. Съперниците си вкара по едно попадение в края на първото полувреме. Първо Живко Петков беше точен от дузпа за „акулите“. Иван Цачев изравни за северния тим. Преди головете, домакините пропуснаха една възможност да открият резултата. Два пъти Никита и веднъж Дани Бонев се разминаха с гол за отбора на Балчик. Именно той имаме превес във владеенето на топката след почивката. Габриел Вулкано пропусна сам срещу бургаския страж. В 60-ата минута обаче Петър Патев беше точен с глава – 2:1. След извършените смени, домакините взеха инициативата и достигнаха до трето попадение.