Черноморец (Балчик) подчини Фратрия в голов екшън

Новакът във Втора лига Черноморец (Балчик) започна контролите със зрелищна победа – 4:3 над Фратрия (Варна), дебютант в Североизточната Трета лига. Отборът на Мартин Христов откри резултата чрез Марин Петков, четвърт час след началото. Никита удвои в 35-ата минута. В 40-ата обаче третодивизионния тим върна едно попадение и съперниците се оттеглиха на почивка при 2:1. Четвърт час след нея Дани Бонев вкара третия гол за черноморци. Мачът отиваше на приключване, когато футболистите на Фратрия достигнаха до равенство – 3:3 с попадения в 81-а и 88-ата минута. Секунди по-късно обаче Никита опъна за втори път мрежата им за окончателното 4:3.