Лига на нациите по мини футбол: България - Словакия

Хоселу: Когато се изправяш срещу противник като Италия, винаги си длъжен си да побеждаваш

Испания победи Италия с 2:1 във втория 1/2-финал от Лигата на нациите и ще играе във финала на турнира срещу тима на Хърватия. Победата дойде след гол на Хоселу в 88-ата минута. Нападателят на иберийците коментира след мача, че неговият отбор е заслужавал да спечели мача.

“Отборът игра страхотно. Ние доминирахме през второто полувреме, но ни липсваше голът. Пресата беше изключително трудна. Когато се изправяш срещу противник като Италия, винаги си длъжен си да побеждаваш. А ние заслужавахме да бъдем победители”, каза Хоселу.

Финалът в Лигата на нациите между Испания и Хърватия е на 18 юни (неделя) и е с начален час 21:45 българско време.