Кристиано Роналдо е контузен

Кристиано Роналдо пропусна последния мач от футболното първенство на Саудитска Арабия заради контузия, а неговият отбор Ал-Насър победи с 3:0 Ал-Фатех. Португалският нападател реши да не седи на пейката след разочароващия край на първия си сезон в Саудитска Арабия, след като се присъедини към Ал-Насър през януари с договор на стойност над 200 милиона евро.

Роналдо не игра в последния мач за сезона на Ал-Насър

38-годишният португалец завърши с 14 гола в 16 мача, като игра пълни 90 минути във всеки мач, с изключение на равенството 1:1 с Ал-Етифак миналия месец, когато беше сменен в 84-ата минута, и в последния мач вчера. Ал-Насър не успя да спечели нито една титла този сезон и завърши на второ място в първенство, на 5 точки зад шампиона Ал-Итихад.

Снимки: Gettyimages