100 години ски спорт в България

Локомотив (Дряново) се добра до хикс в Дреновец, но изпадна

3:3 приключиха в Дреновец едноименния тим и Локомотив (Дряново). Срещата e от 29-ия кръг на Северозападната Трета лига. Равенството осигури изпадането на „железничарите“, мач преди края на сезона. Домакините излязоха без четирима титуляри. Започнаха вихрено. Денис Димитров откри головата им сметка в 30-ата секунда. Патрик Росенов удвои в 5-ата минута. В края на полувремето Николай Банов върна интригата – 2:1.

Малко след почивката обаче Деян Захариев вкара трети гол за Дреновец. Въпреки че в тимовия лист на гостите бяха само 13 футболисти, те намериха сили да доиграят достойно двубоя. Светломир Събев намали, четвърт час преди края. В последните секунди пък Радостин Стоилов изравни резултата. Доста претенции към съдийството от страна на Локомотив.