Локо (ГО) си осигури второто място с минимален успех

Локомотив (Горна Оряховица) спечели гостуването си на Янтра (Полски Тръмбеш) с 2:1. Срещата е от 29-ия кръг на Северозападната Трета лига. „Железничарите“ заложиха предимно на млади футболисти в този мач.

Стана интересен двубой. Георги Павлов откри за домакините, четвърт час след началото. Скоро обаче Димитър Костадинов изравни. Николай Иванов реализира победния гол в 38-ата минута. На Милен Савов са асистенциите и за двете попадения. Селекцията на Лъчезар Русев създаде шансове да бие изразително. Пропиляха ги Янислав Цачев, Георги Колев. В 85-ата минута Любомир Генчев реализира за Янтра, рефера не зачете гола, а отсъди нарушение на нападателя срещу Ивайло Велчев.