Голово шоу в Симитли и победа за Созопол

Отборът на Созопол победи с 3:2 Беласица на "Арена Симитли" в мач от 32-ия кръг на Втора професионална лига.

Резултати и голмайстори във Втора лига

Двата състава изиграха страхотен мач, в който видяхме цели пет попадения. Милен Гамаков откри резултата след само пет минути игра. Три минути по-късно Димитър Иванов изравни. При този резултат завърши и първата част.

Второто полувреме отново стартира отлично за гостите. Емануил Манев наказа стража на Бела. Динчо Йовчев върна равенството в мача в 63-ата минута. Все пак в 83-ата минута Георги Господинов донесе трите точки за Созопол.

По този начин "небесносините" събраха актив от 35 точки, като се намират на 16-о място. Беласица пък има 41 пункта.