Младежите на Гамбия се разправиха с връстниците си от Франция

Селекцията на Франция отново изигра посредствен мач и отстъпи с 1:2 от връстниците си от Гамбия във втория кръг груповата фаза на Световното по футбол за младежи до 20 години. Така младите “петли” се намира на последното място в своята група “F” и ще трябва да гонят задължителна победа с изразителен резултат срещу Хаити в заключителния си мач от тази фаза на турнира, за гонят третото място, което при определени обстоятелства би им дало правото да се класират за директните елиминации.

Иначе отборът от “Стария континент” започна мача кошмарно и футболистът на Троа - Танги Зукру, си отбеляза нелеп автогол след само 13 минути игра. Все пак друг играч на Троа - Уилсон Одоберт, изми срама до известна степен и изравни в 61-ата минута. “Петлите” обаче не съумяха да стигнат до пълен обрат и дори допуснаха допуснаха втори гол, който отбеляза Мамин Санянг в 68-ата минута.