Агентът на Влахович: Целият свят се смее на Серия "А" заради наказанието на Ювентус

Агентът на Душан Влахович Масимо Брамбати разкритикува остро шефовете на италианския футбол след поредното наказание, което наложиха на Ювентус дни преди края на сезона. "Бианконерите" първо бяха санкционирани с отнемане на 15 точки от актива им в средата на кампанията, след това те бяха възстановени, а сега торинци отново са наказани, но този път с отнемане на 10 точки. Според него с тези си действия директорите на Серия "А" са накарали целия свят да им се присмива.

"Какво ще се случи с Ювентус? Откакто тази история започна, мога да кажа само едно нещо: шампионатът не е редовен. За известно време нещата бяха нормални, но не и в последните 4 месеца. Спортното правосъдие трябва да се реформира. Определени решения и санкции трябва да се налагат с мисъл, не може да замърсявате спорта по този начин. Наистина накарахме целия свят да ни се присмива с тези решения", смята Брамбати.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.
2 Коментара
avatar
SexyKiska17
.6/6/2025
😘😍 Искаш ли да си намериш жена за една нощ? Влез в 👉 17X.FUN
Харесай
Отговори (0)

Още от Футбол свят

Виж всички