Северозападна Трета лига: Севлиево - Академик (Свищов) 1:0

Без победител в головото шоу във Враца

4:4 приключиха във Враца, втория отбор на Ботев и Академик (Свищов). Срещата e от 28-ия кръг на Северозападната Трета лига. Стана двуостър мач с атаки и критични моменти пред двете врати. Кристиян Иванов откри за гостите в 27-ата минута. Обратът стана факт с хеттрик на Красимир Тодоров в 32-а, 38-а и 44-ата минута.

Кристиян Иванов реализира и в средата на втората част. Габриел Ганчев върна интригата с гол в 74-ата минута – 3:3. В 85-ата пък Радослав Захариев отново изведе Ботев напред. Калоян Митев обаче фиксира окончателното 4:4 в последните секунди.