Доростол излъга дубъла на Черно море с два бързи гола

Доростол (Силистра) надви с 2:1 във Варна втория отбор на Черно море в отложена среща от 17-ия кръг на Североизточната Трета лига. Селекцията на Деян Дечев нанесе светкавичен удар само за 120 секунди в началото на мача. Янаки Смирнов даде тон за успеха в 6-ата минута, когато реализира с глава след центриране на Николай Илиев. В 8-ата силистренския вратар Иван Атанасов хвърли топката към Костадин Иванов, който тръгна сам от центъра и реализира второто попадение. Доростол започна по-добре двубоя. Постепенно домакините влязоха в час, взеха инициативата, създадоха положения за гол, но Атанасов се справи. След почивката варненци доминираха тотално. Силистренският вал обаче издържа на натиска. Едва накрая се пропука веднъж, когато след центриране, капитана Марин Петков реализира почетното попадение за дубъла на Черно море.