Красимир Милошев: Футболистите и треньорите сме плътно зад господин Василев

Капитанът на Локомотив (София) Красимир Милошев сподели мнението си след равенството 1:1 с Арда в "Надежда". По този начин "железничарите" прекъснаха серията си от три поредни шампионатни загуби, а полузащитникът коментира и горещите теми около клуба, свързани с оттеглянето на собственика Иван Василев.

"Доста негативна серия от вече четири мача без победа. Днес мисля, че направихме едно добро полувреме. Радвам се, че не загубихме. Имахме възможност и да победим, но ще се постараем това да се случи в следващия мач.

Локо (София) и Арда приключиха редовния сезон с хикс, ВАР умува седем минути за гол

Нямам обяснение защо в повечето мачове през първите полувремена не излизаме концентрирани. След почивката имаше коренна разлика във всяко отношение. Дано в следващите мачове бъдем така от първата минута. Преди такъв двубой за Купата, който за мен е и мачът на сезона, се радвам, че днес не загубихме.

Собственикът на Локомотив (Сф): Филмът е приключен! Повече няма да стъпя

Доста неприятни неща се случват в клуба. Искам да кажа, че футболистите и треньорите сме плътно зад г-н Василев. Благодарни сме му, че направи така, че Локомотив да съществува. Този човек направи доста за клуба", заяви Милошев.