Венцеслав Иванов: Не ни достигна един гол, това беше разликата в мача

Старши треньорът на Беласица коментира причините за загубата от Литекс с 0:1. Наставникът на петричани сподели, че пред отбора вече има нова цел, но не пожела да разкрие каква е тя.

"Не ни достигна един гол. Имахме ситуации, които не успяхме да реализираме. Допуснахме прекалено лесен гол в края на първото полувреме. Това беше разликата в мача - един гол. Опитахме се през второто полувреме да реагираме, но определено има доста умора в нашия отбор. Втори мач за 5 дни. Кратка група, 14 човека сме, имаме доста кадрови проблеми. Момчетата дадоха всичко от себе си. Поздравявам домакините за победата.

Литекс диша по-спокойно след минимален успех над Беласица

Имаме наказани и контузени футболисти. Запро, който ни е водещият голмайстор, ни липсваше доста. Момчетата опитаха да запълнят тази празнина, но не се получи. Играхме без двама от основните ни халфове. Дойдохме с нагласата да спечелим точки.

Отбор от нашия ранг изпълни целта си, но това не значи, че не играем за нищо .Имаме нова цел - момчетата я знаят в съблекалнята. Накрая на първенството ще видим къде ще сме", заяви Иванов.