Очаквайте: Турнир на талантите U14 - Зона Варна - Зона Велико Търново

Дубълът на Лудогорец обърна Добруджа като гост и доближи топ 3

Дубълът на Лудогорец успя да обърне Добруджа и да го победи с 2:1 като гост в двубой от 28-ия кръг на Втора лига. Първо Денислав Ангелов даде аванс на домакините от Добрич в 13-ата минута, но само 6 по-късно Бранимир Костадинов изравни от дузпа. В първите минути на второто полувреме “орлите” направиха пълен обрат с попадение на Цветослав Петров и така грабнаха трите точки (46’).

С тази победа разградчани се изкачват на петото място в класирането с 44 пункта, само на една от третата позиция. Добруджа от своя страна заема 12-ото място с 32 точки и вече е в серия от два поредни двубоя без победа.