Янко Георгиев: Разменихме си по едно полувреме

Вратарят на Пирин Янко Георгиев коментира загубата от ЦСКА - София (0:1) в мач от 27-ия кръг на efbet Лига. "Орлетата" имаха няколко добри възможности да се доберат до равенството, но не успяха да реализират създадените положения.

"Получи се изключително тежък и труден двубой. Мисля, че си разменихме по едно полувреме. През първата част ЦСКА стоеше по-добре на терена, имаха повече ситуации за гол. Ние не успяхме да реализираме нашите възможности.

ЦСКА - София си върна първото място с рекорд

Ситуацията в Пирин със сигурност не е розова. За момента сме я приели. Всеки дава всичко от себе си и се надяваме клубът да си запази елитния статут и в края на сезона всички да сме щастливи.

26 Пирин (Благоевград) 0:1 ЦСКА - София

Оптимист съм за оставането на Пирин в елита. Видно е, че отборът играе добре и всички се съобразяват с нас. Израстваме всеки мач и ще постигнем крайната цел на отбора, която е оставане в "А" група", заяви Георгиев.