Павликени победи Янтра (ПТ) в Дряново

Едноименният тим на Павликени надви Янтра (Полски Тръмбеш) с 4:2 в Дряново. Срещата е от 22-ия кръг на Северозападната Трета лига. Стана интригуващ двубой. С оглед случилото се на терена, футболистите на Янтра трябва да съжаляват, че не спечелиха поне точка. Те започнаха мача с пропуск на Любомир Генчев още в началните секунди. Пред отсрещната врата обаче Даниел Йорданов вкара с глава след центриране от корнер в 8-ата минута. Марио Балъков заличи пасива при суматоха, десетина минути по-късно.

Само след 180 секунди обаче Йордан Йорданов вкара дузпа и Павликени пак поведе. В 33-ата минута Християн Кожухаров прехвърли вратаря и равенството отново беше възстановено. Малко преди почивката Христо Марков опъна мрежата на Янтра. Калоян Калчев реализира с глава четвъртия гол за Павликени в 61-ата минута.