Петев: Жизненоважни точки за нас, всеки мач е финал

Старши треньорът на Лудогорец Ивайло Петев даде мнението си след победата с 2:1 над Арда (Кърджали) в efbet Лига.

"Слабо наше първо полувреме, много брак в действията ни, но много добро второ полувреме, имахме 7-8 ситуации за гол. Бяхме много по-агресивни и комбинативни, взехме тези жизненоважни точки за нас. Характерът е плюс, като цяло мога да кажа, че през първото полувреме допуснахме най-много грешки, откакто съм тук. Трудно взимахме решения.

Кански мъки за Лудогорец в Кърджали, но новата голяма звезда измъкна "орлите"

Думите не са от значение, трябва да се преживее това нещо, надявам се да не повторим повече такова полувреме. Всеки мач е финал, трябва да търсим победата от първата минута. Всеки мач за нас е труден. Нормално е да се отразяват контузиите. Дени Групер вероятно има увреден менискус", каза Ивайло Петев.