Янтра (ПТ) отнесе Боруна

Янтра (Полски Тръмбеш) разгроми Боруна с 6:1 в Царева ливада. Двубоят е от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига. Гостите премахнаха интригата за половин полувреме. Мартин Минчев откри головата им сметка в 7-ата минута. Любомир Генчев удвои от дузпа, четвърт час по-късно. Християн Кожухаров направи съотношението категорично в 34-ата минута.

Георги Денков вкара четвъртия гол, четвърт час след почивката. После Генчев се разписа още веднъж. В 85-ата минута Йоан Петков реализира от дузпа почетното попадение за домакините. Марио Балъков вкара шестия гол в последните секунди на мача.